اعلامیه فعالیت های تابستانه ی من!

قبل از این که بخوام وبسایت یا به عبارتی وبلاگ شخصیم رو طراحی کنم، این مدنظرم بود که بیشتر توی حوزه ی ویدیوبلاگینگ فعالیت کنم. کلی حرف برای زدن داشتم که میخواستم از اون طریق به گوش همه برسونم.

اما وقتی که وبلاگ راه اندازی شد و به این صورت دراومد، یادم رفت که اصلاً هدف از تأسیس این وبلاگ چی بود!

دوست دارم تابستون در چند حوزه توی وبلاگم فعالیت داشته باشم:

۱- بیان تجربیات تحصیلی

درسته که از لحاظ علمی، شخصیت سلبریتی و یا فوق موفقی نیستم، ولی دوست دارم تجاربم و اطلاعاتی که در ازای گذران عمر و زمان و یا برخی خسارات دیگه به دست آوردم، به طور رایگان در اختیار بقیه بذارم. خوشحال میشم اگر این اطلاعات بتونه به دیگران کمک کنه که تصمیمات صحیح تر و بهتری بگیرن.

۲- صحبت در مورد رشته ی مدیریت مالی، شاخه مدیریت و اندکی هم رشته حسابداری

فارغ از اینکه تجارب تحصیلی من چی بوده، دوست دارم تا یه تصویر واقعی و بروزی رو بدم به کسانی که احتمالاً میخوان این رشته ها رو برای ورود به دانشگاه انتخاب کنن.

۳- کاربرد های علم مدیریت در زندگی روزمره (درحد سواد و اطلاعات اندک من!)

قطعاً رشته مدیریت مالی، به دلیل فاصله نزدیکی که با مسائل مملکتی و حتی زندگی روزمره داره، میتونه اطلاعات جالبی رو برای درک بهتر یک سری سازوکار ها در دنیای واقعی بهتون بده. دوست دارم این موارد رو خیلی کوتاه، خیلی مختصر و خیلی خودمونی در اختیارتون بذارم.

۴- صحبت در مورد پدیده های فرهنگی و اجتماعی

درسته که من در حوزه علوم اجتماعی، پدیده های فرهنگی و معضلات جامعه هیچ تخصصی ندارم و حتی شاید اطلاعات و تحلیل هام کمتر و ضعیف تر از یک فرد عادی باشه، ولی دوست دارم که راجع بهشون صحبت کنم. به این دلیل که هممون باید یادبگیریم که در این موارد صحبت کنیم. همین صحبت کردن ها و بیان کردن هاست که کم کم رفتار های صحیح رو توی جامعه رواج میده.

۵- بیان تجربیات روزمره و استفاده از محصولات و نرم افزار های محتلف

به معنای واقعی کلمه عاشق این کارم! خیلی دلم میخواد که تجاربم رو در استفاده از محصولات، خدمات و هرچیزی رو با بقیه به اشتراک بذارم. خوب کجا بهتر از وبلاگ خودم؟!

 

به امید خدا به زودی می بینمتون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *